На відео нижче э одразу кілька старих технологій, але особливу увагу хочу зосередити на столі з підігрівом.
Ця річ дуже гарно себе показала, і навіть через 5 років я використовую цю технологію. Суть у тому, що смола виливається на підігріту металеву поверхню. Це дає змогу, не використовуючи розріджувач, отримати швидке і якісне просочуваня тканини густою смолою. Смола під час нагрівання стає набагато рідкішою. Потім, коли ви знімаєте фрагмент зі столу, він охолоджується і смола знову стає дуже липкою, що дозволяє фрагменту надійно приклеїтись і не відпадати під час роботи з формою.
Після багатьох використань стіл покриваєтсья шаром смоли, тому його, час від часу, потрібно шліфувати шліфмашинкою, повертаючи рівну поверхню.
Дякую, Олексію, за це повідомлення та відео – як на мене, то це є дуже корисною інформацією та досвідом. Ще збирающись на “Табір велоконструкторів-2015”, я дуже хотів розпитати тебе про усі особливості роботи з епоксидною та поліефірною смолами…
Ось відео з поліефірною смолою: https://www.youtube.com/watch?v=lWkhu5uovc0
Дякую за корисне відео!!! Зараз я для себе зрозумів, що мені варто спочатку передивитися усе твоє відео, що ти викладав на youtube, починаючи з самого початку, а вже потім про щось питати. Гадаю, що після перегляду багато питань відпадуть самі собою 🙂