Побутова поїздка – відеозвіт

Поїздка до Чигирина. Відео не дуже яскраве і, нажаль, передає тільки незначну частину дійсних вражень і відчуттів, котрі я переживав під час зйомки.

7 коментарів до “Побутова поїздка – відеозвіт

 1. Видео довольно информативно по состоянию дорог, музыка, флаг, патриотично. Кофр удивил, прилично вмещает. Дальнейших Вам успехов!

 2. Да, вид лигерада под флагом Украины на фоне музыки по мотивам Государственного Гимна – весьма впечатляет! Да и кофр тоже приятно удивил немалой вместимостью.
  Алексей, а ты сам что скажешь по поводу кофра – будешь что-то еще изменять и дорабатывать, или в таком виде запустишь в серию? Мое мнение – конструкция кофра вполне законченная, хотя создателю, как правило, виднее.
  Полагаю, что желающих приобрести себе такую вещь найдется немало…

 3. Здорово, можно на рынок теперь ездить за продуктами с таким великолепным корфом!

 4. Еще немного и скоро все покроется пестрой зеленью, и катать будет веселее. Даже на видео заметно что порой лигерад катит быстрее велосипеда, немного но быстрее. Кофр замечателен, и смайлик впереди весьма уместен)
  Алексей как вижу лигерад обут в шоссейные покрышки. Как удалось решить проблему со” змеиными укусами” ? Ставили более толстостенные камеры, или пластиковые флиппера?

 5. У мене зараз на задньому 28 ободі континенталь шириною 23мм, я не планував туди її ставити, але не встиг купити ширше і довелося.
  Проїхав правда всього близько сотні кілометрів, спідометра поки немає, але gps на телефоні іноді запускав.
  Зміїних укусів поки не спостерігається, але задній амортизатор без сумніву погано налаштований. Гальмував тільки заднім, з переднім гальмом проблема.

 6. Всім дякую за запитання та прошу вибачення за малу активність. Зараз, зізнаюся, багато часу проводжу вивчаючи ситуацію з політикою. Нажаль, втрачаю друзів, на щастя – знаходжу нових. Поки що не можу працювати ефективно, бо не можу відсторонитися від сучасних подій. Так що – вибачайте.
  Отже відповіді:
  Кофр показує себе з кращого боку, але захистити його від подряпин навряд чи вдастья. Крім того, велика загрузка (більше 10-ти кг) погіршує керованість, так що для ділових поїздок кофр це добре, але для поїздок з великим вантажем необхідні бокові багажники. Я зараз їх зняв перед Соткою, але для повсякденного використання они є необхідні. Робити кофри на продаж я почну, як тільки приведу до ладу свої інші справи. Займуся цим одразу після повернення з Одеси.

  Проблему із проколами ніяк не вирішив. Просто тепер постійно слідкую за тиском в шинах, а також не ганяю по бордюрах і камінюках. Одразу після Сотки буду шукати заміну шосейним покришкам. Вони себе не виправдали в моїх умовах.

 7. Алексей,юзай герметик CoffeLatex и забудь о проколах. Я залил себе в прошлом году,сейчас он еще работает,хотел на весну разрезать покрышки-посмотреть что там с герметиком. В каждую камеру заливается 50-100гр герметика в зависимости от её ширины. Помогает от баранцов и даже от огромных шипов,гвоздей, раз очень сильно пробил таким шипом,колесо на половину спустило но заклеилось.

Коментарі закриті.