День третій.

Привіт всім. Сьогодні (13.11.2011) тренувалися вдвох з дружиною. Вона, як я вже писав, поїхала швидше за мене, але тренінг їй також не завадить (можливо, колись, і в неї буде свій лігерад). Вчора поставив велокомп’ютер, тому знаю з якою швидкістю їду. На даному етапі, якщо дистанція буде приблизно 10км., можу тримати постійно швидкість в межах 23-27 км/год. без врахування підйомів. Вчора з невеликої горки в накаті розігнався до 35 км/год., а по відчуттях здавалось, що десь 20-25 км/год. Який висновок – опір повітря менший, краща аеродинаміка, а отже відчуття швидкості на такі страшні. Керованість на швидкості краща ніж на малих обертах, але в межах 15 км/год. можна деякі речі робити (напр. об’їхати ямку). Сьогодні температура повітря була близько 0 градусів, тому їздили не довго.

Не знаю як вийде завантажити відео, але спробую.

3 коментарі до “День третій.

  1. Я только что вернулся с 24-х километровой поездке. Температура +2, почти штиль, но влажность 100%. Быстрее 22-х км\ч разгоняться просто холодно в лицо. Надо или шлем или шапку террориста с дырками для глаз и рта 🙂

  2. Кстати, я на лигераде сровнял свои скорости с велосипедными (с “Туристом”) примерно после 150 км пробега. Но это ещё сильно зависит от погоды. Я тоже начал ездить зимой. Потом с наступлением весны мои результаты сильно улучшились. После этого сесть на седло желания не возникает до сих пор.

Коментарі закриті.