6 відгуків на Нове відео зі “Скотчмобілем”

 1. Годинами дивлюсь таке відео а це радує тим що зроблено в Україні! Єдине що дуже не сподобалося то це те що бабцю на переході не пропустив!
  Яка швидкість була на спуску по гарній дорозі десь на 10-тій хвилині відео?

 2. Було б ідеально, якби в цьому відео в куточку розмістити маленький прямокутничок із показниками велокомп’ютера (швидкість в першу чергу) паралельно до основного.

  Музичка цікава – спека, тягне на східні мотиви :)

 3. Дорога як фільм “п’ятдесять відтінків сірого”, поліція обганяє через суцільну , бабок давити-“нєхер шастать”, мотоциклісти без шоломів. На довговолосу чомусь камера не повернулася, а на хлопа певно випадково, там перехрестя.
  Я жартую. Олексій молодець . За такими майбутнє України.
  Додивився до половини. Кинуло мене в депресняк. Недавно вернувся з мотоподорожі по Австрії.

 4. Подивився другу половину. Велодоріжки в Китайгороді так собі. Як містечко може стати велоцентром України без велодоріг???
  На скотчмобілі відкидна кришка має гостриі края? При різкому русі тіла вперед при ударі мобіля в перешкоду можна отримати серйозний удар по кадику. Я коли їду мотом ендурити то знімаю передній вітровик. Бутьте обережні, Олексію.
  Надіюся Ви будете на зібранні в Закарпатті. Мрію з Вами познайомитися.

 5. З бабусею це я тупонув… Оминав ями, дивився в дзеркало, та ще й камера в одній руці…

  А що до велодоріжок, в Китайгороді, то до мого будинку бруківки всього 600 метрів. Якщо колись там дійсно буде велика веломайстерня, то можна знайти якогось зацікавленого спонсора, щоб заасфальтувати ті 600 метрів широною в 2 метри. Тут голове щоб були люди.

Напишіть відгук