Додаток до Велотабору 2017!

Шановні колеги!

З радістю інформую вас що нарешті є пряме сполучення між столицею та містом Хуст (Київ-Солотвино), тож це буде зручно для тих хто живе в столиці та по маршруту потяга.

Ціна з Києва до Хуста з білизною на сайті Укрзалізниці вказана 207.03 гривні на данний момент (плацкарт).

Дістатися тепер дуже просто міста Хуст!

Хто їде з Києва той може прямим сполученням приїхати! Для всіх інших потрібно їхати до Львова і звідти пересідати на нічний потяг Львів-Солотвино(через м. Хуст) або на цей потяг який їде пізніше з Києва.

Є ще потяг з Одесси до Батєва де треба пересісти на приміський дизельний потяг, так як анкету заповнило тільки двоє осіб я не знаю скільки вас буде взагалі! Ящо є люди які будуть їхати таким чином пишіть в коменти відповім як добираьись!

Ще не 100%-во вирішено питання з машиною для супроводу, буде все вирішуватись по ситуації в її потребності це все залежить скільки людей приїде!

Трошки відео (Хуст)

8 відгуків на Додаток до Велотабору 2017!

 1. Чудове відео… Аж за душу бере…

  Стосовно Табору-2017 маю деяку додаткову інформацію.

  По-перше, пасажирський потяг 213К “Київ — Солотвино” виходить з Києва лише по непарних числах, відповідно до Хусту він приходить лише по парних. Тому, орієнтуючись на цей потяг як на основний транспорт, має сенс перенести перший день табору (день збору учасників) на друге серпня.

  По-друге, плацкартний квиток на потяг “Київ –Ужгород” від Києва до Батьово коштує лише 130 гривень, тобто набагато дешевше, аніж на прямий потяг до Хусту – можливо, для когось це буде мати значення.

  По-третє, до станції Батьово ходять прямі потяги з Києва, Львова, Одеси та Харкова.

  Та на останок хочу нагадати, що є чудовий варіант їхати до Хусту через Львів. До Львова курсує дуже багато різних потягів із усіх куточків України, і майже усі вони прибувають зранку або у першій половині дня, тому буде чудова нагода протягом дня оглянути це дивовижне місто…

 2. Дякую за чітку пильність! Тож переводимо на день пізніше весь захід? І прирівнюємо його до цього потяга а хто чим буде їхати той вирішить прямим їхати чи з пересадкою, всі потяги крім Київ-Солотвино є щоденними.
  Коли планувалась дата то ще цього нового потяга не було… Тож переносимо на день пізніше і захід наш буде з 2 по 14 серпня? Будь хто може залишитись ще на 1-2 дня без проблем

 3. Если своим ходом очень хочется то лучше слезать с поезда в Мукачево и от туда всего 60 км но есть по дороге холмы не большие

 4. Ещё точно не знаю на чём буду ехать. Может сделать к тому времени новый лигерад. А может сниму обтекатель со “Скотчмобиля”. Или же, может быть, приеду вместе с сыном на новой разборной “Гармонии”. Но, в любом случае, теперь есть стимул делать новые велосипеды. Спасибо, Габриель!

 5. Итак многие собираются своим ходом ехать с Мукачева(60 км до города Хуст), так как лагер у нас передвижной может и начнем с Мукачевской области? А именно с смт Карпаты, там разобьем лагерь соберемся и поедим в путь вместе в Мукачево потом г. Хуст и так далее по запланированному маршруту, что нам это даст это нам облегчит путь в конце так ка не надо будет по горам столько колбаситься!
  Если вас устраивает этот вариант прошу вас голосовать оставить все как есть или собираемся в другой локации и все делаем согласно нового маршрута

Напишіть відгук